Орлівська Тетяна Миколаївна

1. Гірні Анастасія Олександрівна

2. Невінчаний Ростислав Ігорович

3. Володін Владислав Юрійович

4. Власов Владислав Юрійович

5. Бут Віталій Вікторович

6. Гриценко Олександр Павлович

7. Казанкова Ірина Юріївна

8. Вітер Володимир Віталійович

9. Корнійчук Василь Володимирович

10. Хоменюк Єгор Миколайович

11. Юрченко Анастасія Олександрівна

12. Макаринський Роман Романович

13. Скаржинський Олексій Володимирович

14. Лабунський Микита Максимович

15. Осадчук Катерина Олександрівна

16. Тромса Олексій Олександрович

17. Жигинас Віра Миколаївна

18. Скрилов Іван Сергійович

19. Карасевич Олексій Ігорович

20. Мироненко Валерія Артемівна

21. Мельник Євгеній Андрійович

22. Григорян Артем Вагіфович

23. Сіренко Вікторія Анатоліївна

24. Черепинець Василь Юрійович

25. Сліпуха Сергій Євгенович

26. Гермаш Євгеній Ігорович

27. Бондар Назар Юрійович

28. Марченко Олексій Сергійович

29. Ричка Данііл Валерійович

30. Мельнікова Людмила Павлівна

31. Турчин Богдан Ігорович

32. Писаренко Марина Ростиславівна

33. Уманець Дмитро Анатолійович

Група № 108 Кухарі9 кл. Подільська група

Класний керівник: Зеленюк Інна Петрівна

Майстер виробничого навчання:Зеленюк Інна Петрівна

1 Арутюнян Давид Мартиросович
2 Бартко Віталій Сергійович
3 Бондар Марія Вячеславівна
4 Боровик Петро Миколайович
5 Гребенніков Сергій Олександрович
6 Євсеєв Олександр Юрійович
7 Заруцька Катерина Орлівська Тетяна Миколаївна Геннадіївна
8 Клименко Тимофій Юрійович
9 Кондратюк Анастасія Андріївна
10 Левицька Валентина Юріївна
11 Мітрушкіна Анастасія Юріївна
12 Морозов Віталій Андрійович
13 Олефіренко Олександра Анатоліївна
14 Рубцов Ілля Валентинович
15 Саржан Емануель Вячеславович
16 Сербін Ярослав Ігорович
17 Сірош Надія Сергіївна
18 Слободян Артем Володимирович
19 Степанюк Данило Ігорович
20 Чернявська Анастасія Андріївна
21 Чужа Владислав Віталійович
22 Шевченко Андрій Миколайович
23 Шпак Владислав Володимирович
24 Яковенко Владислав Юрійович

Група № 109

Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» - на базі 9 кл

Класний керівник – Коваленко Людмила Миколаївна

Майстер в/н – Лутченко Олександр Олексійович

Ясько Тетяна Юріївна

1. Бешлей Аліна Ігорівна

2. Пілат Яна Юріївна

3. Поплавський Кирило Якович

4. Лисяний Павло Вячеславович

5. Богомолова Валерія Анатоліївна

6. Красний Ярослав Дмитрович

7. Лобода Максим Олександрович

8. Федоренко Валентина Андріївна

9. Тепеш Юлія Вячеславівна

10. Муравйов Олександр Ігорович

11. Кругляк Владислав Валерійович

12. Цвіркун Діана Михайлівна

13. Боярчук Тетяна Олегівна

14. Кодінцев Орлівська Тетяна Миколаївна Євген Анатолійович

15. Терещенко Анастасія Олександрівна

16. Гуляй Вікторія Віталіївна

17. Джус Анна Миколаївна

18. Герасимчук Христина Сергіївна

19. Ханна Єлизавета Мунірівна

20. Конфедерат Катерина Миколаївна

21. Москаленко Крістіан Федорович

22. Висоцький Олександр Вікторович

23. Тимошенко Наталія Ярославівна

Група № 110

Кравець, закрійник» - на базі 9 кл

Класний керівник – Баландіна Неля Михайлівна

Майстри в/н – Баландіна Неля Михайлівна




documentaouvhoz.html
documentaouvozh.html
documentaouvwjp.html
documentaouwdtx.html
documentaouwlef.html
Документ Орлівська Тетяна Миколаївна